
„Soha nem adjuk meg magunkat” - inkább a hősi halált választaná Vitalij Klicsko, Kijev polgármestere
A legrosszabb esetben meghalunk, de soha nem adjuk meg magunkat - jelentette ki Vitalij Klicsko kijevi polgármester Strasbourgban, az Európa Tanács Helyi és Regionális Önkormányzatok Kongresszusának ülésén kedden.










