Újbudán még a közterületeken is kényelmes kanapékról nézhetjük a csillagokat
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolÉrdekes kép érkezett lapunkhoz, amelyen az látható, hogy valaki egy elhagyott épület „teraszára” rendezett be konkrét filmnézős ülőgarnitúrát.
Ki ne lenne megelégedve egy ilyen lakberendezési megoldással?! A XI. kerületben készült ez a fotó a dizájnosan és kényelmes fotelekkel berendezett „lakrészről”. Már csak egy kis bor vagy pezsgő hiányzik, és kezdődhet is a mozizás a panorámakilátásnak köszönhetően a bunkert idéző helyről.


