Bizarr kutyát fotóztak Budapest belvárosában
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolBudapesten is egyre több a házikedvenc eb, de úgy tűnik, valakik számára a kutyákból sosem elég.
Legalábbis talán a falikép készítője szerint, aki a monoton szürkét megtörő alkotását a VIII. kerületben festette egy falra. A középmagas, zöld-fekete kockákban pompázó eb láthatóan jó kedélyével igyekszik mosolyt csalni az arra járók arcára.


