RETRO RÁDIÓ

„Mi, magyarok” - beszédes fotóval üzent Orbán Viktor

Orbán Viktor egy sokatmondó fotóval üzent a magyar válogatottnak. A csapat ugyanis döntetlent játszott a világbajnok franciákkal.

Szerző: Metropol
Létrehozva: 2021.06.19.
magyar válogatott Orbán Viktor Döntetlen üzenet európa-bajnokság

Mint ismert szombaton a magyar válogatott lejátszotta második Európa-bajnoki csoportmérkőzését, és csodát tett a világbajnok francia csapat ellen. Az első félidőben Fiola Attila góljával vezettek a mieink, majd a második félidőben egyenlítettek a franciák, de legyőzni nem tudtak minket, 1:1 lett a vége.

Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor is megemlékezett erről a csodaeredményről, beszédes fotót tett közzé a Facebook-oldalán.

„Mi, magyarok” - olvasható a fotó mellett, mely a mérkőzés előtt készült a Puskás Arénában.

Dárdai fiai messzire juthatnak: mutatjuk a világ legértékesebb focista-testvéreit

Dibusz vagy Gulácsi? „Az úgy nem megy, hogy utálom a másikat"

„Szoboszlai két gólja nem számított" - a szakértő elárulta, mennyit ér a válogatott két győzelme

Se bugyi, se más: teljesen meztelenül hempereg a kanapén az érzéki álomnő